O nas

Historia firmy

Firma powstała w 1989 roku i mieści się w Śmiłowie k/Piły (woj. Wielkopolskie). Właścicielem firmy jest Piotr Nowak, dla którego renowacja aut zabytkowych jest nie tylko pracą, lecz przede wszystkim życiową pasją do samochodów z dawnych lat.

Początkowo firma zajmowała się mechaniką i likwidacją szkód komunikacyjnych. Z biegiem lat, po zdobyciu zaufania klientów i możliwości doposażenia warsztatu w specjalistyczny sprzęt, warsztat został przystosowany do renowacji pojazdów zabytkowych. Dziedzina ta szybko stała się jedynym profilem działania firmy. Dzięki starannie dobranym współpracownikom, których łączy pasja do klasyków, odrestaurowane przez nas oldtimery cechuje najwyższa jakość wykonania. Auta, które opuszczają nasz warsztat zdobywają liczne nagrody na zlotach zabytkowych samochodów. Stawiamy na jakość wykonywanych prac, tak aby ich właściciele mieli powód do dumy, a my satysfakcję z naszej pracy.

Specyfika pracy nad renowacją starych samochodów

Pracę nad renowacją samochodu rozpoczynamy od ogólnych oględzin powierzonego nam auta. Uzgadniamy z klientem harmonogram czynności oraz szacujemy koszty. Wspólnie z klientem ustalamy jaki ma być efekt końcowy renowacji. Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły naszych klientów. Przedstawiamy klientowi możliwe opcje i zawsze służymy radą, dobieramy najlepsze rozwiązanie. Renowacja starych samochodów to bardzo żmudne i pracochłonne zajęcie. Nad każdym samochodem pochylamy się indywidualnie wkładając w swoją pracę całe serce. Pełni zapału i pasji, dbamy by każdy szczegół był właściwie dopracowany oraz zgodny z oryginalnym wzorcem. Chętnie dzielimy się z klientami naszym postępem prac. Często wysyłamy zdjęcia z etapów renowacji, tworzymy dokumentację zdjęciową. Zapraszamy również klientów do naszego warsztatu, aby na żywo i na bieżąco mogli śledzić postępy w pracy przy realizacji ich marzenia. Pracujemy do pełnej satysfakcji klienta.

Kontakt

  • Zaraszamy do naszego warsztatu
601 893 175
Kontakt
Galeria więcej